KONST / Litografier / Litografi 12285084
nr 1228 5084
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Litografi, Fjälluggla. Signerad, daterad 1984, numrerad 55/300. Bladets mått: 24x29 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:26:43
10/1 11:18:19
700 kr
12/1 16:46:39